У Латвії судитимуть двох чоловіків за підтримку війни росії проти України

25 травня 2022, 13:29
Share Button
Фото: умовне
Правоохоронці вже порушили дві кримінальні справи.

Про це повідомляє TVNET.lv.

Зазначається, що 17 травня до латвійської поліції надійшло повідомлення щодо чоловіка, який зірвав встановлений на підтримку України прапор та пошкодив його. Крім того, зловмисник агресивно поводився і порушував громадський порядок. 

Представниця державної поліції Ласма Курсіте повідомила, що дії чоловіка 1975 року народження підлягають кримінальній відповідальності відповідно до статті 78 (1) Кримінального закону за дії, спрямовані на порушення національної, національної, расової або релігійної ненависті або ворожнечі, що карається позбавленням волі на строк до трьох років, тимчасовим позбавленням волі, пробаційним наглядом, громадськими роботами або штрафом.

А 20 травня ще один чоловік із російським прапором у центрі латвійського міста Лівани висловлював підтримку війни росії проти України. Коли на місце прибули правоохоронці, виявилося, що чоловік перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Крім того, виявилося, що його оголошено в розшук за невиконання рішення суду.

Проти чоловіка порушили кримінальну справу за 74 статею Кримінального закону про військові злочини, яка передбачає довічне позбавлення волі або обмеження волі на строк від трьох до двадцяти років.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі