У лекціях скандальної професорки Більченко знайшли низку порушень

17 лютого 2021 Життя
Share Button
Євгенія Більченко
Члени робочої групи Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова знайшли низку порушень в онлайн лекціях, які професор Євгенія Більченко проводила під час дистанційного навчання.

Про це повідомили в «Укрінформ».

Робоча комісія навчального закладу закликала відсторонити Більченко від роботи.

Прес-служба університету повідомила, що виявлені в онлайн-лекціях Більченко помилки, «ставлять під сумнів володіння професоркою необхідними для викладання знаннями».

“У проаналізованих лекціях наявні помилки, які ставлять під сумнів володіння професоркою необхідними для викладання знаннями”, – розповіли у пресслужбі.

Також у лекціях зафіксовано порушення законів України “Про вищу освіту”, “Про освіту”, “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, статуту університету, оскільки “значна частина лекцій, які професорка прочитала студентам і оприлюднила на YouTube-каналі, були російською мовою”.

“Членами комісії також виявлено факти словесного паплюження колег-культурологів, образи гідності колег та ідейних опонентів, використання мови ненависті професором Більченко під час лекцій для студентів бакалаврату та магістратури”, – додали у пресслужбі.

Робоча група порекомендувала ректору університету створити робочу комісію для аналізу всіх напрямів роботи кафедри культурології та філософської антропології, де працює Більченко. Так, члени групи пропонують залучити до діяльності комісії провідних фахівців України, які не працюють в НПУ імені Драгоманова.

Окрім цього, робоча група рекомендувала декану факультету філософії та суспільствознавства Івану Дроботу тимчасово відсторонити Більченко від виконання навчальних посадових обов‘язків на час діяльності вказаної вище робочої комісії.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі