Львівщина: із 40 пацієнтів лише одна жінка потребує інтенсивної терапії

24 березня 2020 Здоров'я
Share Button
Фото: ЛОДА
У ЛОДА повідомили про 40 осіб в інфекційній лікарні з підозрою на коронавірус на ранок 24 березня, одна жінка перебуває у стані інтенсивної терапії.

“Введення надзвичайної ситуації на Львівщині з приводу епідемії коронавірусу COVID-19 є вимушеною мірою, – повідомив сьогодні, 24 березня, на брифінгу голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. – Це дає області тримати під контролем лікарні та співпрацювати із поліцією для дотриманя норм карантину”.

Водночас він повідомив про отримання понад 4 тис. експрес-тестів, 5 тис. масок, 500 біокостюмів. Такі поставки, за його словами, будуть щотижневими.

Він також сказав, що у Львівській обласній інфекційній лікарні перебувають 40 пацієнтів з підозрою на коронавірус COVID-19. Їхній стан задовільний, лише одна пацієнтка у стані середньої важкості, вона перебуває у палаті інтенсивної терапії.

У той  же час голова ЛОР Олександр Ганущин повідомив на цьому ж брифінгу про те, що наразі є 4 лікарні “на передовій боротьби з інфекцією”. Зараз стоїть питання про організацію лікуванні хворих у резервних лікарнях по області.

На брифінгу також говорили про потреби лікарень і волонтерську допомогу, якщо хтось хоче долучитися до боротьби з епідемією.

Завтра, 25 березня, пройде пресконференція медиків, на якій вони поділяться тими проблемами, з якими стикаються у своїй роботі зараз.

Подробиці брифінгу у цьому відео:

Брифінг щодо актуальної інформації по темі коронавірусу

Gepostet von Львівська обласна державна адміністрація am Dienstag, 24. März 2020

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі