У ЛОДА вважають, що тергромади самі мають передбачити кошти на перевезення пільговиків

23 березня 2021 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
Львівська облдержадміністрація скерує лист в органи місцевого самоврядування щодо необхідності виділення з місцевих бюджетів коштів для компенсації перевізникам перевезень громадян пільгових категорій.

Про це йшлося сьогодні, 23 березня, під час наради заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка із головою Асоціації перевізників Львівщини Іваном Велійкою, представниками управління транспорту, соціального захисту населення, департаменту фінансів, повідомили у ЛОДА.

“Проблема компенсації перевізникам пільгового проїзду виникла у 2016 році, коли відповідно до Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу” видатки з компенсації передали на фінансування місцевим бюджетам. Проте фінансовий ресурс з держбюджету не був переданий. На сьогодні в обласному бюджеті закладено 1, 5 млн гривень, щоб покрити збитки перевізникам, але цієї суми недостатньо. Тому звертаємось до територіальних громад і закликаємо передбачити фінансування у своєму бюджеті на компенсацію перевезень мешканців своїх громад, які належать до пільгових категорій”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

У свою чергу, Роман Думич, керівник “Тур-Авто”, прокоментував таку ініціативу влади, зазначивщи, що на Турківщині тергромади вже це передбачили у бюджеті.

“На Турківщині голови та депутатський корпус Боринської та Турківської територіальних громад попіклувались про своїх пільговиків та передбачили у своєму бюджеті фінансування на компенсацію перевезень мешканців своїх громад, які належать до пільгових категорій”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі