У Луцьку пройшов всеукраїнський футбольний турнір серед дітей, в якому взяла участь команда зі Львівщини

27 вересня 2021 Львів
Share Button
Фото з Фейсбуку Тараса Батенка
ФК «Жовква» - зайняла 15 місце серед понад 200 команд учасниць на всеукраїнському турнірі «Кубок Єднання – 2021», що проходив 25-26 вересня у Луцьку.

Команда з Жовківщини стала переможцем відбіркових змагань на Львівщині і представляла область у фінальній частині турніру, що проходили на стадіоні «Авангард». Загалом команда програла три матчі, два – зіграла в нічию, та здобула перемогу у поєдинку з представниками Донеччини.

«Кубок Єднання – 2021» проводився вперше, з ініціативи Благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Це наймасштабніші в Україні дитячі спортивні змагання, в яких беруть участь 400 команд юних футболістів віком 10-11 років. Переможцем турніру, який відтепер проводитимуть щорічно, стала команда з Одещини – ФК «Чорноморець».