У Луцьку відмовляються посилювати карантин попри те, що місто потрапило в “червону” зону

01 серпня 2020 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото ілюстративне
Влада Луцька, який потрапив до найнебезпечнішої зони із поширення Covid-19, відмовляється зупиняти громадський транспорт і закривати громадські заклади.

Про це повідомив радник мера Луцька Ігор Поліщук у Facebook, пише Українська правда.

На його думку, мотиви віднесення міста до так званої “червоної” зони незрозумілі, адже “в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на COVID-19 в місті нічого не змінилось”.

Поліщук назвав це рішення “недолугим, невчасним та непрофесійним”, а Державну комісію ТЕБ та НС  – “органом з не зовсім зрозумілим правовим статусом”.

Він вважає, що такими обмеженнями країну довели “до економічного колапсу, знищили сотні тисяч робочих місць та значно погіршили рівень життя українців й рівень економічної активності в країні”.

“Повідомляємо, що Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням. Якщо центральна влада хоче працювати по закону – нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження”, – написав Поліщук.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі