У Львівській громаді одне щеплення від коронавірусу мають 60,8% осіб, обидва – 42,7%

16 листопада 2021, 15:36 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
У Львові щоденно функціонують стаціонарні й тимчасові пункти вакцинації, де всі охочі можуть отримати щеплення в будь-який зручний для них день. Доступні вакцини – Pfizer, AstraZeneca, Coronavac та Moderna.

Як повідомили у Центрі здоров’я та медичної статистики м. Львова, станом на 15 листопада у Львівській міській громаді першою дозою вакцини щеплено 391 428 осіб, що становить 60,8% від всієї кількості мешканців (вакцинували бригади міських, обласних та приватних медичних закладів). Натомість двома дозами вакцини уже щеплено 274 721 осіб, що становить 42,7% мешканців.

Медики вкотре наголошують, що для того, щоб призупинити поширення вірусу в умовах, коли немає колективного імунітету, потрібна вакцинація на рівні до 80% населення.

Нагадаємо, щоб вакцинуватись, потрібно проконсультуватися із сімейним лікарем, обрати найближчий пункт вакцинації та прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Вакцина може викликати незначні побічні реакції: слабкість, підвищену температуру, головний біль, біль у м’язах та суглобах. Але це означає, що організм вибудовує захист від хвороби.

Як писало Діло, на Львівщині виявили 770 нових випадків коронавірусу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі