У львівській лікарні провели трансплантацію серця 36-річному чоловікові

21 листопада 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото КЛШМД
Цієї ночі у львівській лікарні пересаджено серце і дві нирки!

Про це повідомив директор Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук

“Цієї ночі у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова пересаджено серце і дві нирки! Три людини отримали свій шанс! Не за кордоном, а в Україні. У Львові. Донор – молодий чоловік, 28 років. Інсульт. Ми тиждень боролися за нього, але, на жаль, його мозок помер. Після того, як консиліум лікарів це підтвердив, рідні погодилися на донорство.
Це були мама, сестра і вагітна їхнім первістком дружина. Вона першою без зайвих розмов погодилася підписати документи. Їй було важливо, щоб серце її покійного чоловіка продовжило битися.
Його отримав 36-річний житель Костянтинівки. Тато двох дітей. Власне серце у нього було збільшене в чотири рази! Це наслідок перенесеного у дитинстві грипу з ускладненням.
Операція тривала від опівночі до сьомої ранку. Зараз пацієнт уже у відділенні інтенсивної терапії. Поки все під контролем”, – зазначив директор.
“Одну отримав 51-річний львів’янин, який десять років мав хронічну хворобу нирок і останні два був на діалізі, іншу – киянин. 2012 року йому уже пересаджували нирку в Білорусі, але вона втратила свої функції і від березня він був на замісній нирковій терапії.
Обидві операції минули добре, нирки працюють”, – йдеться в повідомленні.

Фото КЛШМД

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі