У львівській лікарні рятують немовля з важким перебігом COVID-19

20 квітня 2021, 18:12 Здоров'я, Львів
Share Button
Ілюстративне фото
У Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит» вже протягом п’яти днів лікують немовля з важким перебігом COVID-19. Дитя народилося від мами з коронавірусом.

Про це на брифінгу повідомила директорка лікарні Олександра Бурда.

«Дитина до нас потрапила в кінці минулого тижня з підтвердженим ПЛР, народилася від матері, хворої на коронавірус. Стан немовля важкий, є підозра на синдром Кавасакі. Зараз дитина дообстежується і отримує комплексне лікування. Спрогнозувати надалі перебіг коронавірусу в новонародженого важко, нам бракує досвіду, але ми постійно консультуємося з фахівцями», – розповіла Бурда.

За словами лікарки, зараз у Львівському Охматдиті на лікуванні перебуває 16 пацієнтів з коронавірусом, в основному, це діти 2-3 років. На минулому тижні в лікарні перебували два пацієнти, які мали цукровий діабет і COVID-19, але вони одужали та виписані додому.

Бурда зауважила, що за весь час пандемії коронавірусу у дітей на Львівщині минулого року було проліковано майже 500 пацієнтів, а за 3,5 місяця цього року – 301. Максимальна кількість дітей, які одночасно перебували в лікарні, була в березні – це 120 пацієнтів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі