У Львівській облраді обрали персональний склад і голів постійних депутатських комісій

04 грудня 2020 Львів, Політика
Share Button
Фото - ЛОР
Сьогодні, 4 грудня, під час другого пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІІІ скликання депутати обрали голів і персональний склад постійних депутатських комісій облради.

Як повідомили на сайті ЛОР, постійні комісії Львівської обласної ради обрані в такому складі:

Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:

Квурт Володимир Леонідович – голова комісії

Саган Володимир Степанович

Дзюдзь Михайло Семенович

Дуліб’яник  Андрій Ярославович

Тіщенко Олександр Володимирович

Демчина Роман Іванович

Стефанків Святослав Миколайович

Хобзей Северин Павлович

Андрейко Віталій Васильович

Кізима Роман Михайлович

Дзядик Сергій Євгенович

Ситник Йосиф Степанович

Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування:

Кирилич Володимир Ігорович – голова комісії

Доманський Володимир Володимирович

Пелиховський Ярослав Володимирович

Кравець Ірина Дмитрівна

Комісія з питань законності, депутатської етики, регламенту та свободи слова:

Фединяк Роман Анатолійович – голова комісії

Ганущин Олександр Олександрович

Супрун Ірина Анатоліївна

Комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань:

Сумало Назарій Михайлович – голова комісії

Леонов Едуард Володимирович

Ткачук Павло Петрович

Комісія з питань охорони здоров’я та материнства:

Ярмола Анна Петрівна – голова комісії

Ковальчук Ігор Васильович

Цибуля Леонід Йосифович

Іванченко Наталія Олександрівна

Дуда Олег Романович

Дмитришин Роман Михайлович

Гичка Михайло Михайлович

Кульчицька-Волчко Марія Василівна

Кобецька Леся Миколаївна

Комісія з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій:

Іщук Микола Васильович – голова комісії

Фенчин Олег Романович

Комісія з питань культури, інформаційної політики та промоції:

Шеремета Святослав Петрович – голова комісії

Письменна Тетяна Олександрівна

Цеголко Петро Павлович

Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації:

Свіщов Віталій Олександрович – голова комісії

Білас Всеволод Омелянович

Дейнека Анатолій Михайлович

Пляцок Анастасія Сергіївна

Буняк Степан Остапович

Байтала Михайло Романович

Комісія з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій:

Раделицький Юрій Орестович – голова комісії

Пилип Степан Романович

Фольварочний Юрій Ярославович

Козицький Максим Зіновійович

Вороновська Роксоляна Андріївна

Сех Ірина Ігорівна

Комісія з питань комунального майна:

Седіло Микола Григорович – голова комісії

Филипів Роман Степанович

Василько Олена Василівна

Березюк Ольга Миронівна

Добош Ростислав Олексійович

Комісія з питань освіти, науки та інновацій:

Герус Іванна Ігорівна – голова комісії

Мамчур Звенислава Ігорівна

Стецькович Іван Іванович

Дворянин Парасковія Ярославівна

Комісія з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу:

Козловський Григорій Петрович – голова комісії

Баран Василь Степанович

Буба Євген Іванович

Стечак Світлана Степанівна

Миляник Захар Богданович

Подвірний Тарас Михайлович

Дума Андрій Романович

Чолій Тарас Богданович

Доскіч Юрій Юрійович

Панькевич Олег Ігорович

Комісія з питань історико-культурної спадщини та туризму:

Щурко Іван Петрович – голова комісії

Риботицька Соломія Володимирівна

Чорна Галина Михайлівна

Комісія з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва:

Галецька Наталія Богданівна – голова комісії

Кобзарев Олександр Володимирович

Швед Євген Васильович

Комісія з питань молоді та спорту:

Бей Тетяна Богданівна – голова комісії

Кеньо Катерина Іванівна

Окрім того, депутатський корпус затвердив Типове положення про постійні комісії Львівської обласної ради VІІІ скликання.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі