У львівській Ратуші встановлять душ за 750 тисяч гривень

22 травня 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото ІП ДІло
Комунальне підприємство «Ратуша-сервіс» провело публічний тендер на облаштування душової кімнати просто в будівлі Ратуші.

Згідно даних системи публічних закупівель Проззоро, 12 травня 2020 року ЛКП «Ратуша-сервіс» уклало договір з приватною компанією ТОВ «БК ЕРА» на суму 753 тисяч гривень.

За ці кошти компанія-переможець тендеру зобов’язана виконати поточний ремонт та облаштування душової кімнати у приміщенні Львівської мерії, на площі Ринок, 1.

За цей тендер змагалось 5 компаній, і фірма з найдорожчою пропозицією перемогла у цій закупівлі. У решти претендентів були негаразди з документами, повідомила «Ділу» в.о. директора ЛКП «Ратуша-сервіс» Ірина Тихоліз.

«Завершення робіт та запуск душової кімнати плануємо вже на кінець червня. Вона буде на першому поверсі і робимо її для працівників міської ради, вхід буде лише по картках. Зараз дуже багато наших працівників переходять на велосипеди, поки облаштовуємо одну чоловічу та одну жіночу кабінки з різними входами».

До речі, першим публічно задовольнив свої гігієнічні потреби у приміщенні львівської Ратуші теперішній радник Андрія Садового – Олег Шмід.

Зробив він це у грудні 2002 року, будучи громадським активістом. У вбиральні на другому поверсі (неподалік кабінету тодішнього мера Львова – Любомира Буняка) чоловік роздягнувся, вмив своє тіло та почистив зуби, писало видання Поступ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі