У львівській “сухопутці” понад 500 студентів склали присягу на вірність українському народові

25 липня 2021 Львів
Share Button
Фото з Фейсбуку Павла Ткачука
Вчора, 24 липня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Військову присягу на вірність українському народові склали понад п’ять сотень студентів цивільних закладів вищої освіти, котрі проходили у стінах "сухопутки" вишкіл за програмою підготовки офіцерів запасу.

Впродовж двох років навчання ці юнаки та дівчата здобували вкрай необхідний для нашої держави військовий фах, збагачували багаж своїх теоретичних знань та практичних навичок, переймали неоціненний досвід від висококваліфікованих викладачів й наставників, переважна більшість яких брала участь у захисті нашої Батьківщини від навали російських окупантів на сході України та в інших гарячих точках планети.

“Від сьогодні на них буде покладено священний обов’язок – захист рідної землі!

Переконаний: у разі нових загроз територіальній цілісності, незалежності й суверенітету України ці молоді люди, не вагаючись, візьмуть до рук зброю та стануть пліч-о-пліч з іншими українськими воїнами, щоб захистити нашу рідну землю. Для цього у них є все – знання, навички, розуміння обраного шляху, обов’язок та відповідальність, а головне – бажання та мотивація боронити своїх краян, державу, правду та честь.
Дякую Вам, дорогі студенти, шановні винуватці сьогоднішнього свята, за навчання, старанність, за достойний вибір!”, – коментує Павло Ткачук, начальник Академії.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі