У львівському Будинку вчених не будуть проводити святкувань у поминальні і траурні дні

02 грудня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Таке рішення 1 грудня ухвалила Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки.

Рішення ухвалили після розголосу інформації про блогерську вечірку у День пам’яті жертв Голодоморів, пише “Суспільне”.

У профспілці зазначили, що згідно з угодою про оренду, відповідальними за проведення заходу були організатор і безпосередні учасники, однак:

“Президія вважає, що спосіб його проведення саме у такій формі є цинічним та антиморальним у стосунку до громадян України, особливо у дату його проведення — День поминання жертв Голодоморів в Україні. З метою недопущення подібних ситуацій, керівництву Львівського Будинку вчених вказано на забезпечення строгого контролю за проведенням заходів під час надання в оренду приміщень Будинку вчених у майбутньому”, — повідомили на Facebook-сторінці Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

“Навіть мови немає, що це буде взяте на суворий контроль навіть самою адміністрацією. 100% не будемо проводити таких заходів у поминальні і траурні дні”, – каже заступник директора Будинку вчених Василь Мастикаш.

29 листопада Львівська міська рада тимчасово припинила господарську діяльність Будинку вчених.

“Міська рада прийняла таке рішення, бо були порушені карантинні норми, хоча ми не порушували карантинних норм, їх порушував замовник. Замовника було попереджено 3 рази, що люди мають бути вакциновані, мають бути ПЛР-тест і дистанція. В принципі, вони їх мали. Хіба дистанцію не дотримали”, — сказав Василь Мастикаш.

Як писало “Діло”, у Львові після скандальної вечірки блогерів у день жалоби закрили Будинок вчених.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі