У львівських центрах вакцинації утворились довжелезні черги. Фото

26 липня 2021 Здоров'я, Львів
Share Button
фото Діла
Сьогодні, 26 липня, львів'яни скаржаться на довжелезні черги у центрах масової вакцинації. Декому навіть стає погано через спеку.

Зокрема, у ТРЦ «Форум Львів», аби отримати свою дозу вакцини Moderna доводиться чекати щонайменше годину не залежно від того, чи маєте ви попередню реєстрацію чи ні, повідомляє «Діло».

У черзі стоять десятки працівників підприємств, яких привезли на планову вакцинацію у призначену годину, але від довгого очікування їх це не врятувало. Також можна побачити добровольців, які самостійно зареєструвались на сьогодні та звичайних охочих відвідувачів ТРЦ з сім’ями, які вирішили скористатись нагодою.

Людей розподіляють у три черги. Довкола спекотно та не зручно, особливо людям передпенсійного віку та мамам із дітьми. Одна із жінок, яка тримала сплячу дитину на руках, не знайшовши відповідних місць для сидіння, змушена була сісти у декорації фотозони поруч. А одній людині після тривалого очікування та вакцинації стало зле – жінці викликали швидку, але на щастя, госпіталізація не знадобилась.

Усі охочі вакцинуватись без попереднього запису мали заповнити стандартну анкету та мати при собі паспорт.

тим, хто не зареєструвався на порталі Helsi завчасно, можна заповнити необхідну анкету на місці

Згідно з інформацією на порталі Helsi, центри вакцинації працюють до 18:10, але до цього часу третина людей ще чекали своєї черги, яку згодом об’єднали в одну.

Крім того, цих вихідних львів’яни скаржились на відсутність препарату «CoronaVac», який мали забезпечити у трьох пунктах: ТРЦ «Victoria Gardens», «Spartak» та IQMED Clinic. Натомість потрібні дози були лише у ТРЦ «Victoria Gardens».

після 18:10 год значна частина людей продовжувала чекати своєї черги

Нагадаємо, отримати першу чи другу дозу вакцини  Moderna можна також у Центрі Довженка на Сихові та на стадіоні «Арена Львів».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі