У Львові 28-річний чоловік став донором серця та нирок для 3 людей

22 листопада 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото з Фейсбуку Олега Самчука
21 Листопада у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова лікарі зробили одразу три операції по трансплантації органів. Донором серця та двох нирок став 28-річний чоловік.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук головний лікар медичного закладу Олег Самчук, донором став 28-річний чоловік у якого був інсульт, пише 032.ua.

Лікарі декілька днів боролися за його життя, але його мозок помер. Після смерті чоловіка його рідні погодилися на донорство органів. Документ підписали його мама, сестра та вагітна первістком жінка, яка захотіла, щоб серце чоловіка билося і надалі.

Серце пересадили 36-річному мешканцю Костянтинівки. Він є татом двох дітей. У дитинстві він важко пережив грип, тому його серце збільшилося у 4 рази. Після операції чоловік перебуває у відділені інтенсивної терапії. Його стан стабільний.

Першу нирку отримав 51-річний мешканець Львова, що останні два роки був на діалізі. Другу нирку пересадили киянину, що у 2012 вже мав першу пересадку нирки. Однак за деякий час цей орган перестав нормально функціонувати.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі