У Львові активісти пікетували “Львівгаз” та подарували підприємству труси

14 грудня 2021, 19:03 Львів
Share Button
Фото: Громадська рада при ЛОДА
Сьогодні, 14 грудня, під стінами «Львівгазу» відбулася акція протесту. Громадська рада при Львівській ОДА спільно з Національним Koрпусом Львівщини, «Правим Сектором» та небайдужими мешканцями вимагали передати підприємство у державну власність.

Мешканці Львівщини масово скаржаться на халатність, шахрайство, махінації та зловживання з боку АТ «Львівгаз», але керівництво підприємства не реагує на аргументовані скарги споживачів та ігнорує їх.

Про це повідомили у Громадській раді при Львівській ОДА.

Під час акції учасники спалювали несправжні грошові купюри в бочках. Окрім цього, прикріпили до вікна приміщення “Львівгазу” спідню білизну, як символ обкрадання людей: “забирають у споживачів останнє”.
“Дякую представникам Національного корпусу, Правого сектора та комісіям Громадської ради з питань правоохоронної діяльності та ЖКГ за те, що ми системно з початку 2021 року опрацьовуємо та стараємося домогти людям котрі заткнулися із незаконною діяльності АТ Львівгаз. Таких звернень ми маємо 300 і точно розуміємо, що їх може бути більше, якщо стояти ось тут і цілеспрямовано збирати такі скарги. Широке коло громадськості за участі журналістів та під головування профільного заступника голови ОДА готові зустрічатися із представниками АТ Львівгазу для оперативного вирішення усіх скарг та недопущення протиправної діяльності Львівгазу в цілому. Націоналізація – це успішних шлях!”, – прокоментував голова Громадської ради.
Нагадаємо, що в березні цього року працівників СБУ проводили обшуки та затримували хабарників з Львівгазу, які брали від 170 тис. до 200 тис.грн. за незаконні схеми. В квітні Антимонопольний комітет оштрафував на 75 млн. Львівгаз за маніпуляцію з цінами, протиправними платіжками та незаконними відключення людей від газу.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі