У Львові біля Винниківського лісу хочуть збудувати житлову багатоповерхівку. Фото

Олена Бажанська | 07 вересня 2021, 20:55 Львів
Share Button
візуалізація проєкту
У районі Великих Кривчиць у Львові планують збудувати 4-поверховий житловий будинок зі знесенням існуючих споруд на вул. П. Лодія, 6.

Про це повідомляє «Діло».

Комунальну земельну ділянку площею 0, 1877 га, де планується будівництво, ТзОВ «Джаст профіт» взяла в оренду у міста на 5 років. Вона розміщена у Ж-1 – зоні садибної житлової забудови, яка у першу чергу передбачає одноквартирне житло та допускає будівництво 4-поверхівок (15 м в стінах та 18 до гребеня даху) в окремих випадках.

Тут планують звести багатоквартирне житло на 77 мешканців з комерційними приміщеннями на першому поверсі, вбудованим паркінгом. Для 30 квартир передбачено 21 паркомісце, магазин на 50 м² та майданчики для відпочинку дітей та дорослих сумарною площею близько 114 м². Загальний відсоток забудови складає 50%. Над четвертим поверхом також буде розміщена тераса для мешканців. Загальна висота споруди – 15 м.

Під час засідань архітектурно-містобудівної ради у квітні та липні цього року проєкт критикували через малу відстань до сусідніх ділянок та будівель, невідповідність ДБН у частині зонування та недостатню кількість парковок.

«По зонінгу там допустима багатоквартирна забудова до 4 поверхів, але після цього у 2019 році вийшли ДБН і там чітко вказано, що у межах кварталу житлово-садибної забудови не допускається багатоквартирне будівництво. В даному випадку тут може бути лише блокована садибна забудова. Або тоді потрібно розробляти ДПТ, або вносити зміни у зонінг, вилучивши цю ділянку з меж садибно-житлової забудови», – вважає член ради та архітектор ДІ «Містопроект» Петро Крупа.

28 серпня питання видачі містобудівних умов та обмежень забудовнику було у порядку денному виконкому ЛМР, але наразі його перенесли задля доопрацювання.

Зазначимо, що власниками ТзОВ «Джаст профіт» є Наконечний Денис Романович, Волинець Володимир Андрійович та їх ТзОВ «ЕталонХаус». Згідно з даними сайтів продажу нерухомості, цей забудовник є автором ще чотирьох ЖК у Львівській ТГ.

сучасний стан

розгортка фасаду

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі