У Львові борються за життя мами трьох дітей, яка була проти вакцинації

Share Button
Фото: Nataliya Matolinets
В ковід-реанімації Лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова 48 критичних пацієнтів. З них ніхто не щеплений.

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова борються за життя 40-річної мами трьох малесеньких дітей. Її вже двічі вдалося реанімувати.

Про це повідомила у Фейсбуці завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії цієї лікарні Наталія Матолінець.

«В ці хвилини 40-річна мама трьох малесеньких дітей – вже двічі зреанімована. Ми боремося за мізерний шанс її врятувати. Але вся її родина проти вакцинації», – повідомила вона.

За її словами, в ковід-реанімаціі Лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова 48 критичних пацієнтів , з них ніхто не вакцинований.

«Люди, схаменіться. Медики вже не витримують. Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних, поки думаєте – вакцинуватися чи ні. Вакцинація може врятувати ваше життя, навіть коли ми безсилі», – наголосила вона.

Як повідомив на своїй Фейсбук-сторінці головний лікар Львівської лікарні швидкої допомоги Олег Самчук вдома у важкохворої жінки, яку медики витягують з того світу, ще троє хворих на Covid-19.

«Її найменшій дитині – усього рік. Чи вдасться врятувати маму – ми не знаємо. Але абсолютно очевидно: цей бій був би значно легшим, будь вона щепленою», – зазначив він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі