У Львові чоловіка вигнали з нічного клубу за українську позицію

09 січня 2022 Відео, Життя, Львів
Share Button
Скріншот з відео
Охорона львівського нічого клубу Split вигнала чоловіка через його зауваження щодо російських пісень в караоке.

У нічному клубі Split львів’янин Юрій зробив зауваження відвідувачам, які співали в караоке виключно російськомовні пісні, за що його почали ображати нецензурною лексикою, а охорона зробила попередження.

Про це повідомляє один із львівських Telegram-каналів.

На відео чоловік розповідає, що виконав пісню українською, після чого зробив зауваження відвідувачам, які співали лише мовою агресора, що виконання російськомовних пісень є недоречним у час російсько-української війни.

Після таких слів чоловіка почали обаражати, називати “провокатором” і відповіли, що зараз “всі всюди співають російською”.

“Зайшла охорона, зробила мені попередження і якщо я ще раз зроблю подібну політичну заяву, то мене вижеть з клубу”, – розповідає Юрій. 

Незабаром черга знову дійшла до цього ж столика і вони почали виконувати пісню Григорія Лепса, який публічно підтримує окупацію Криму та всі дії президента РФ щодо України. Юрій вдруге зробив зауваження, після чого охорона вивела його з закладу.

“Пройшло коло і знову цей самий столик, ніби на зло, почав виконувати пісню Лепса. Хто не знає Григорій Лепс публічно підтримує окупацію Криму та всі дії Путіна щодо України. Після завершення їхньої піснї я ще раз підійшов до них і сказав про це. На що вони знову почали мене ображати, матюкати. Потім увірвалась охорона і вивела мене з закладу. А російськомовні туристи залишились там і продовжували співати російськомовні хіти”, – додає чоловік.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі