У Львові хочуть збудувати новий храм ПЦУ: візуалізація

Олена Бажанська | 25 серпня 2021 Львів
Share Button
візуалізація проєкту
У Личаківському районі міста Львова у житловому масиві Лисиничі Православна церква України збудує храм Апостола Андрія Первозванного.

Про це повідомляє «Діло».

Церкву зведуть на місці існуючої каплички на вул. Тракт Глинянський на ділянці площею 0, 204 га. Земля під церквою належить місту, але з жовтня 2014 року право постійного користування нею надали релігійній громаді.

Окрім храму загальною площею 364 м² тут зведуть дзвіницю на 25 м².

Зараз будова є незаконною, оскільки розміщена у зоні Г-2, що передбачає торгово-ділову забудову. Тому проєктанти просять мерію перевести ділянку у зону Г-4 (зона культурних, спортивних та релігійних установ), аби отримати містобудівні умови та обмеження на розміщення сакральної споруди.

Загальна висота храму буде 27, 070 м, а дзвіниці – близько 17, 1 м.

Під час розгляду проєкту на архітектурно-містобудівній раді ЛМР до розробників були зауваження щодо надто великої кількості сходів, які обмежуватимуть рух маломобільних людей, та паркінгу біля церкви.

«Там по плану парковка повністю перерізає хідник. Це не нормально, люди не мають обходити парковку. Навіть на візуалізації видно, що половина людей йде по дорозі, половина по вузькому хіднику. Однозначно слід забрати парковку з хідника і зробити її інакшим чином. Це червоні лінії вулиці і самовільне облаштування парковки мені не зрозуміле», – зазначила членкиня ради Олександра Сладкова.

Архітектурно-містобудівна рада ЛМР більшістю голосів погодила забудову із зауваженнями.


генплан забудови

план першого поверху

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі