У Львові контролер трамваю вдарив пасажира, який захистив жінку без квитка. Відео

Олена Бажанська | 07 вересня 2021, 23:20 Кримінал, Львів
Share Button
фото Олега Огородника
Вчора, 6 вересня, у Львові контролер у трамваї №6 вдарив пасажира, який спершу намагався словесно захистити жінку без квитка, а згодом хотів вийти на своїй зупинці із транспорту.

Про це повідомляє «Діло».

За словами очевидців, конфлікт почався після того, як кілька людей зайшли у задні двері трамваю на зупинці біля церкви святих Ольги і Єлизавети.

«Хто не мав квитків, то передавав гроші до водія, зокрема, ця жінка. Але у неї ще залишились ще гроші у руці і контролери подумали, що вона не передала. У грубій формі один із котролерів почав у людини вимагати 200 грн штрафу. Коли люди передали їй квиток від водія, я його зразу закомпостувала і передала. Вони вирвали з її рук цей квиток. В цей час на наступній зупинці почали виходити люди і мужчина попросив його пропустити. А контролер взяв і його вдарив, сказавши, що можна виходити на інші двері», – розповідає випадкова очевидиця інциденту Марія Малетич, яка зняла його на відео.

На записі видно, як конролер з усієї сили вдарив пасажира, який намагався пройти по салону до виходу. Ним виявився відомий львівський журналіст та фотохудожник Олег Огородник.

«Жінка сіла біля костелу. Було видно, що не львів’янка. Не доїхавши до цирку, контролери зірвались та почали до неї чіплятись. Одна пасажирка почала це знімати на відео. Я спершу мовчав, а потім мені це набридло і я сказав, мовляв, чого ви причепились, жінка не проїхала й пів зупинки. Вони почали її залякувати, а жінка в сльози. І потім почалась маленька потасовка. Замість вийти на вул.  Городоцькій, я вийшов аж на вул. Богдана Хмельницького. Шкодую, що не мав часу доїхати з ними до кінцевої та викликати поліцію», – каже Олег Огородник.

Після цього безквиткова пасажирка доїхала разом з контролерами до кінцевої трамвая на вул. Миколайчука.

«Сказали, що викликали наряд поліції. Десь через 10 хв двоє контролерів (чоловік і жінка) сіли на трамвай і поїхали. Сказали, що у них зміна закінчується. А один лишився і далі вимагав гроші. Ми чекали годину. Жінка почала плакати, що не буде мати чим добратися на село. Взяла сумки і пішла. Після цього контролер сів у трамвай і також поїхав», – додає очевидиця Марія Малетич.

Натомість начальник відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Кілко переконує, що контролер нікого не бив.

«Я бачив це відео, але воно вирвано з контексту і не видно усієї ситуації. За словами контролера, він виявив пасажирку без квитка, а інші громадяни почали за неї заступатись і провокувати конфліктну ситуацію. Чоловік на відео, який каже, що його нібито вдарили, проходив через натовп. Контролер звернувся з цього приводу у Львівське районне управління поліції. Вони напевно проводять перевірку та дадуть правову оцінку усій ситуації. Відео виклала у мережу невідома людина. Ніхто зі свідків не опитаний та із заявою не звертався.  Безбілетна пасажирка покинула місце, не дочекавшись поліції. Контролер продовжує працювати», – сказав Володимир Кілко у коментарі журналістам.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі