У Львові копи вилучили у власників три спортивні мотоцикли

14 червня 2021 Львів, Трафунки
Share Button
Фото: Патрульна поліція
За останні два тижні мотопатрульні зупинили за порушення ПДР три мотоцикли, які, в результаті, слідчі вилучили на арештмайданчик.

Про це повідомляє Патрульна поліція області.

13 червня на вулиці Тролейбусній мотопатрульні зупинили мотоцикл марки Yamaha без номерних знаків.

30-річний мешканець Львівщини надав реєстраційний документ, який вважається втраченим у 2017 році і натомість виданий новий. Також, різнився номер двигуна, а на оригінальний номер, який викарбуваний на рамі, прикріплена табличка з іншим номером.

На місце події викликали дізнавача з відділу поліції N°3 Львівського районного управління поліції. Транспортний засіб вилучили на арештмайданчик.

Ще один випадок нещодавно трапився на вулиці Луганській. 24-річний львів’янин надав документи на мотоцикл Yamaha з ознаками підробки. Ба більше, водій виявився позбавлений права керування транспортними засобами на 10 років Сихівським районним судом.

Цього разу у водія виявили ознаки наркотичного сп’яніння, однак від перевірки він відмовився. На нього склали протокол за ч. 3 ст. 130 (Особа двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння) КУпАП.  Також на водія винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) КУпАП.

Транспортний засіб вилучили слідчі.

На зображенні може бути: мотоцикл та дорога

Ще один випадок трапився на перехресті вулиць Зелена — Луганська. Під час перевірки мотоцикла Yamaha, виявилося, що свідоцтво про реєстрацію не закріплене за жодним транспортним засобом.

Цей мотоцикл теж вилучили на арештмайданчик.

На зображенні може бути: мотоцикл

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі