У Львові Козловському дали землю для будівництва незаконного житла на Топольній

16 вересня 2021 Львів
Share Button
Сьогодні, 16 вересня, під час сесії депутати Львівської міськради затвердили ТзОВ «Дизайн-Майстер» проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Топольній, 4 зі зміною цільового призначення.

Як повідомляє «Діло», комунальну земельну ділянку площею 0,4399 га дадуть в оренду компанії на 5 років. Станом на сьогодні ділянка передбачає лише «обслуговування будівель та споруд виробничого призначення», натомість її хочуть віддати під обслуговування житлового будівництва.

Зараз тут біля ТРЦ «Спартак» зводять другу чергу ЖК «Avalon Flex», який оскандалився через незаконне будівництво житла у забороненій зоні Г-4 та відсутності освітніх закладів, які мав забезпечити забудовник.

Вчора, 15 вересня під час засідання колегії Львівської міської ради пообіцяли нібито зобов’язати забудовника звести навчальний заклад на 3 тис м².

«Чекаємо на гарантійний лист від забудовника», – зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

«Ми в ухвалі прописуємо, що на 3 тис м² буде шкільна установа, яка перебуватиме за 50 м від існуючої школи. Це треба терміново збудувати на наступний рік, тому що так можна всю старшу школу туди перевести та вирішити проблему. Це потрібно внести в ухвалу – на 3 тис м² буде створена освітня установа», – заявив мер Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, що ще у 2019 році містобудівними умовами та обмеженнями на забудовника було покладено обов’язок «Після завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку (будинок № 5 на генплані; секції 5.1, 5.2) на вул. Топольній, 4 з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення передати приміщення орієнтовною загальною площею 800 м² для розміщення початкових класів філії ліцею № 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради».

Натомість ці зобов’язання досі не виконані.

«Впродовж 2 років компанія «Avalon» не надає жодної інформації щодо виконання вищевказаних МУіО в частині СШ №81. Прямі запитання забудівельнику стосовно даних приміщень ігноруються. При телефонних розмовах з відділом продажу «Avalon», працівники компанії не можуть надати інформацію про розташування школи в приміщеннях «Avalon Flex», а в приватних розмовах повідомляють, що школи на Топольній, 4 не передбачено.

Натомість нам відомо, що «Avalon» уже змінив рендер та конфігурацію забудови території і, щоб уникнути своїх зобов’язань, наданих в присутності керівництва Львова та зафіксованих в МУіО, перепланував забудову ділянки, скасувавши зведення 5ої секції. Сама 5а секція фігурує в МУіО при згадування СШ№81 та передачу 800 м². під школу»,- кажуть місцеві мешканці та активісти.

Заначимо, що власниками ТзОВ «Дизайн-Майстер» офіційно є Ірод Михайло Іванович, Романинець Віктор Васильович та Пилис Анізія Богданівна. При цьому на зустрічах із мешканцями та під час ухвалення рішень щодо видачі дозволів на будівництво у міськраді забудовником представився бізнесмен та депутат Григорій Козловський.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі