У Львові кур’єра Glovo позбавили водійських прав за їзду в нетверезому стані

22 лютого 2021 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Галицький районний суд Львова визнав винним у нетверезому водінні кур’єра Glovo. Його оштрафували на 10,2 тис. грн та позбавили права керувати транспортними засобами протягом року.

Як вказано у постанові суду, патрульні зупинили кур’єра Glovo за кермом скутера Honda Giorno ще у листопаді 2020 року. Він їхав вул. Куліша, що у центрі Львова, з явними ознаками алкогольного сп’яніння (порушення координації рухів та мови, запах алкоголю). Про це інформують у zaxid.net.

Чоловік відмовився пройти перевірку на стан сп’яніння, а також не прийшов на судові засідання. Суддя вважає, що порушник не приходив в суд, щоб затягнути розгляд справи та уникнути відповідальності.

Дослідивши матеріали справи, зокрема відео з нагрудних камер поліцейських, суддя Віталій Радченко визнав кур’єра Glovo винним у нетверезому водіння та оштрафував на 10,2 тис. грн з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом року.

Доповнення

Як зазначила представниця пресофісу компанії Glovo, даний інцидент з їхнього погляду має трохи інший характер. Бо якщо такий випадок відбувся у листопаді 2020 року, тоді не можна стверджувати, що звинувачений є досі активним підключеним до платформи кур’єром.

Крім того, у компанії зазначають, що кур’єри не є співробітниками компанії Glovo, це самозайняті особи, які підключаються до платформи та діють від імені користувачів, здійснюючи доставку замовлень в обраний час. Кур’єр може відключитися від платформи самостійно у будь-який момент.

У компанії пояснили, якщо ж трапляється неприємний випадок неприпустимої поведінки співробітника, тоді компанія відключає кур’єра від платформи без можливості відновлення співпраці. Оскільки  Glovo відстежує поведінку кур’єрів завдяки рейтингу у додатку на який можуть впливати як партнери сервісу, так і користувачі додатку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі