У Львові лікують 5-річного Михайлика з Миколаєва, якого мати закрила тілом від обстрілу

03 травня 2022, 18:41 Львів
Share Button
Михайлик
Тепер дитина нарешті у відносній безпеці.

Цю історію розповіли в Першому медичному об’єднанні Львова.

48-річний Володимир з Миколаєва втратив доньку, сина та дружину. Двома автівками під білими прапорами п’ятеро людей намагалися втекти від війни. Однак їхні автівки розстріляли з кулеметів.

З пасажирів першої автівки дивом вдалося вижити лише зятеві та 5-річному онуку Михайлику. У чоловіка кульові поранення ніг, у дитини – черепно-мозкова травма. Мама, яка сиділа поруч, накрила сина своїм тілом. Куля потрапила їй в голову. В іншій автівці загинули всі. 

Володимиру, який приїхав на місце розстрілу, самотужки ховав найрідніших людей. Три могили – для дітей та дружини – він викопав у себе в селі. Тепер це окупована ворогом територія. Потім із пораненим зятем вирушив у Миколаїв. Саме туди швидка повезла онука. Однак попереду був ворожий блокпост.

Розстріл – саме ним після допиту пригрозили українцям росіяни. Врятувала випадковість: лікар із швидкої, яка випадково проїздила повз, сказав, що чоловіки – його пацієнти. Їх відпустили, однак на цьому випробування війною не завершилися.

Лікарню Миколаєва, куди нарешті таки дісталися, почали обстрілювати. Ховаючись в укритті, дідусь та батько і ухвалили рішення: будь-що евакуювати маленького Михайлика до Львова. І їм це вдалося.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі