У Львові медики вимагають прибрати партійні намети з-під лікарень

19 травня 2020 Життя, Львів, Політика
Share Button
Медики Львова вимагають забрати політичні намети з під лікарень. Таку позицію озвучили головні лікарі медичних установ, біля яких вранці, 19 травня, з'явились намети партії «Європейська солідарність».

Сьогодні біля трьох міських поліклінік – 2-ї поліклініки на вул. Симоненка, 3-ї поліклініки на вул. Левандівській та 5-ї клінічної поліклініки на вул. Виговського, а також біля міської дитячої лікарні на вул. Орлика з’явились намети із символікою партії п’ятого експрезидента України Петра Порошенка «Європейська солідарність».

Про це пише zaxid.net.

«Намет розмістили дуже близько до поліклініки, тому ми попросили їх перенести його, щоб не було скупчення людей і була дотримана дистанція. Бо поліклініки вже відновили роботу у штатному режимі і до нас приходять пацієнти. Ми не вважаємо такі дії доцільними, коли медичних працівників втягують у суспільне, політичне протистояння», – зазначив Борис Лемішко, головний лікар 5-ї міської клінічної поліклініки.

Як повідомив головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт, сьогодні вранці партійний намет також розмістили біля лікарні, де він працює. Після того, як лікарі зробили зауваження партійним агітаторам про недоречність їх роботи біля лікарні, намет відразу ж згорнули.

Голова фракції «Європейська солідарність» у Львівській міські раді Петро Адамик розповів, що у партійних наметах збирають підписи за підвищення зарплат для медиків.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі