У Львові «на гарячому» взяли похресника Добкіна

05 жовтня 2019 Кримінал, Політика
Share Button
Любителя «русского міра» і похресника нардепа Михайла Добкіна затримали за створення конвертаційного центру.

Працівники Київської прокуратури та ДБР затримали у Львові чоловіка, який надав неправомірну винагороду працівникові СБУ у розмірі 10 000$ за невжиття заходів щодо фіксації його правопорушень.

«Встановлено, що вказаний чоловік є власником низки фіктивних підприємств, за допомогою яких впродовж поточного року надавав суб’єктам господарювання реального сектору економіки послуги з ухилення від сплати податків, формуючи податковий кредит та переводячи безготівкові кошти у готівку.

Усвідомлюючи, що його незаконна діяльність буде викрита правоохоронними органами, звернувся до вказаного працівника СБУ з пропозицією надати йому неправомірну винагороду у сумі 10 тис. доларів США та в подальшому платити щомісячно по 5 тис. доларів США за «залишення без уваги» його протиправної діяльності», – йдеться в повідомленні прокуратури Київської області.

Також в повідомленні правоохоронців йдеться, що чоловіка затримали на одній з вулиць Львова під час надання вказаної суми. На даний час тривають невідкладні слідчі дії, готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, готується клопотання про обрання міри запобіжного заходу.

За інформацією джерел ІА «Діло» в ГПУ – йдеться про Тараса Плешкова, який є похресником та помічником-консультантом нардепа від Опозиційного блоку Михайла Добкіна.

За інформацією зі ЗМІ торік 9 травня Плешков та Добкін разом святкували «Перемогу великого СРСР» у Берліні.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі