У Львові на місці колишніх приміщень кераміко-скульптурної фабрики хочуть звести готель з порушеннями. Фото

Share Button
Сьогодні, 23 липня, архітектурно-містобудівна рада ЛМР розглянула питання щодо будівництва спортивно-оздоровчого комплексу (клубу) з апарт-готелем, вбудованою підземною автостоянкою та трансформаторною підстанцією на вул. Мучній, 32 у Львові.

Як повідомляє “Діло”, новобудова у Личаківському районі межує з парком Знесіння, “Стежкою здоров’я” у Шевченківському гаю та Львівською експериментальною кераміко-скульптурною фабрикою, але знаходиться поза межами природньо-заповідної території.

Зараз на ділянці є залишки будівель від підприємства, яке було відокремлене від кераміко-скульптурної фабрики. Більшість її приміщень перетворились на руїни. Митці працюють лише у кількох творчо-виробничих дільницях.

 

Ділянка розташована у зоні Г-4, яка передбачає зведення лише культурних, спортивних та релігійних комплексів. Як повідомив головний архітектор проєкту Володимир Йосипчук, близько 3 тис м² займатимуть готельні номери, а спортивні об’єкти лише 1,7 тис м². Таким чином близько 65% забудови складатимуть апартаменти, а 35% будуть мати спортивну функцію. Проєктант стверджує, що це місце також може слугувати для проживання і реабілітації спортсменів під час спортивних заходів.

 

Загальна площа земельної ділянки становить 0, 6435 га, а площа забудови – 2390, 8 м² (37,15% забудови).

Споруда матиме 3-5 поверхів з максимальною висотою 21, 7 м. Зазначимо, що ділянка знаходиться у зоні ІА-4 та належить до історичного ареалу міста, що обмежує максимальну висоту забудови до 15 метрів.

Будівництвом передбачаються 94 готельні номери, підземна автостоянка, спортивні майданчики, тренажерний зал, масажні кабінети, конференц-зали, заклади харчування, у тому числі їдальня для спортсменів. На території також буде збудовано басейн, який за оплату зможуть відвідувати всі охочі, запевнив проєктант.

 

Також члени ради мають зауваження щодо великого транспортного навантаження на прилеглі вулиці, яке спровокує новобудова.

Крім того, проєкт досі не розглядався консультативною радою при управлінні охорони історичного середовища ЛМР, що є обов’язковою умовою отримання містобудівних умов та обмежень на будівництво від міськради.

Забудовником території є ТОВ «Західенергомонтаж», власниками якого є львів’яни Орлов Олександр Сергійович та Мельник Оксана Леонідівна. Раніше співзасновником також був Ігор Цейтлін – екс-начальник департаменту ЖКГ Львівської ОДА та партнер депутата Львівської облради Богдана Гагалюка (НРУ) по ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі