У Львові наступні роки оголосили десятиліттям Шептицького

25 листопада 2021 Львів
Share Button
Андрей Шептицький
Депутати Львівської міськради на сесії у четвер, 25 листопада, проголосили 2022-2031 роки – десятиліттям досліджень і промоції постаті Митрополита Андрея Шептицького. Також озвучили намір проголосити Митрополита новим патроном міста Львова.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Капелан Львівської міської ради Павло Дроздяк розповів, що таке рішення сприятиме популяризації постаті Митрополита Андрея та розвитку його спадщини.

“Тут багато дискутувати не потрібно. Ми виступаємо з такою ініціативою, щоби ця популяризація йшла від нас. І саме тому ті ідеї і твердження Митрополита стосуються кожного з нас. Важливо, щоб місто говорило про Митрополита, щоб кожен з нас говорив про Митрополита. Якщо ми говоримо, що він є нашим Мойсеєм, то ми повинні популяризувати і розвивати його спадщину”, – зазначив отець Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради.

Зі слів міського голови Львова, Митрополита Андрея Шептицького буде проголошено новим патроном Львова після завершення процесу його беатифікації.

“Ми дуже обмежено володіємо інформацією про Митрополита, тому наступні 10 років дадуть нам шанс пізнати його постать глибше. Ми підготуємо відповідну програму промоції. І це одне з найважливіших рішень”, – пояснив Андрій Садовий.

Відповідно до прийнятої ухвали, міськвиконком має підготувати план заходів для гідного вшанування життєвого шляху, дослідження й промоції духовно-інтелектуальної спадщини Митрополита у різних сферах.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі