У Львові негода повалила 118 дерев та пошкодила 24 дахи

01 липня 2021 Львів
Share Button
Фото ЛМР
Злива підтопила 29 підвалів і 10 під’їздів, 15 і 7 з яких відповідно вже вдалося очистити. Як повідомили районні адміністрації Львова, станом на 8 годину ранку 1 липня у Львові внаслідок негоди було повалено 118 дерев, 68 з яких вже прибрано. 7 дерев впало на автомобілі.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Загалом всю ніч комунальні служби міста працювали, аби ліквідувати наслідки негоди.

Загалом злива підтопила 29 підвалів і 10 під’їздів, 15 і 7 з яких відповідно вже вдалося очистити.

Окрім того було пошкоджено 24 дахи. Станом на сьогоднішній ранок вдалося усунути аварійність двох дахів.

За інформацією ЛКП «Львівсвітло» станом на зараз є 53 аварії та 3 зламані опори. Підприємство працює над усуненням пошкоджень.

«Львівелектротранс» повідомляє, що роботу всі маршрутів трамваїв і тролейбусів відновлено. Виняток становить трамвайний маршрут №6, тому що на вул. Б. Хмельницького аварійна служба зрізає дерево, яке лежить на опорі контактної мережі.

«Маємо пошкодження дахів, підтоплення, поламані дерева та гілки, пошкоджені мережі електропостачання. Всю ніч комунальні служби працювали, аби найперше розчистити магістральні дороги від повалених дерев та забезпечити проїзд транспорту. Також ліквідовували сильні підтоплення, прочищали дощоприймачі, щоб вода швидко зійшла. Робота продовжується, з 6 год ранку до прибирання залучені всі двірники та техніка. Зранку з керівниками районів ми провели об`їзди по місту. Шкоди негода завдала багато, але критичних ситуацій нема», – розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Як писало Діло, Львів знову затопило через сильну грозу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі