У Львові невідомі масово труять собак

21 листопада 2020 Світ тварин
Share Button
Фото ілюстративне
У Львові у районі Винників вже неодноразово заявляли про отруєння собак невідомими людьми.

Про це повідомляють на  сторінці  Винники Plus у Фейсбук.

Відомо, отрута розкидана просто на вулиці, що несе загрозу для людей, а особливо для дітей. Багато мешканців району втратили своїх домашніх улюбленців, проте кривдники залишаються невідомими. Зоозахисники та мешканці намагаються з’ясувати причини злочину та відшукати винних.

«Верхні Винники (стадіон, поле, Негри) масово труять собак (фарш з труткою). Мінус 6 собак за останню добу, мінус 2 за минулий тиждень. Будь ласка, cобачники, будьте обережні. Бережіть себе і менших друзів. Готові дати винагороду в 1000 гривень, якщо хтось знає хто це», – пише Анастасія Каплун.

«Масові отруєння собак по Винниках продовжуються. Винниківчани, нам потрібно згуртуватися та знайти цих психічно хворих людей!
Верхні та нижні Винники потерпають від втрат своїх улюбленців, господарі плачуть та дуже прагнуть зустрітися з кривдниками.
Маємо декілька підозрюваних, потрібна допомога людей у яких загинули собаки, будь ласка напишіть заяви у поліцію. Це звірство карається законом.
Стаття ККУ 299 «Жорстоке поводження з тваринами» строком ув’язнення до 7 років. Дуже прошу, можливо хтось має камери нагляду по вул. Кільцевій магазин «Яринка» у цьому районі. Також стадіон 29 школи. Нижні Винники вул. Шевченка. Подивіться будь ласка , можливо  десь є зафіксовані ці злочинці!
Можливо хтось бачив підозрілих людей, які щось розкидали, будь ласка зголосіться!
Важлива будь-яка  інформація, ми не можемо просто сидіти і спостерігати, як гинуть собаки!», – пише зоозахисниця Марія Ільчишин.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі