У Львові підсвітили дві архітектурні пам’ятки до Міжнародного дня рідкісних захворювань

22 лютого 2021 Культура, Львів
Share Button
Фото: ЛМР
Міжнародний день рідкісних (орфанних) захворювань в усьому світі відзначається 28 лютого. Зокрема, у межах акції «Я підтримую орфанних хворих», сьогодні ЛКП «Львівсвітло» підсвітило Каплицю Боїмів та дзвіницю церкви Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові.

Про це повідомили у ЛМР.

Львів спільно із Благодійним фондом «Ангели світла і добра» долучається до міжнародного місячника підтримки пацієнтів з орфанними захворюваннями. Символом цього дня є стрічка, яка поєднує зелений, фіолетовий, рожевий і синій кольори.

Так, від сьогодні до 28 лютого щодня близько 18.00 години ЛКП «Львівсвітло» вмикатиме спеціальну підсвітку Каплиці Боїмів (червоного та синього кольору) та дзвіниці церкви Різдва Пресвятої Богородиці (синього кольору).

«Ці кольори — це як символ орфанних захворювань у всьому світі, щоб почули цих пацієнтів. Тому і було обрано ці кольори. Символом Міжнародного дня рідкісних (орфанних) захворювань є стрічка, яка поєднує зелений, фіолетовий, рожевий і синій кольори. Це всесвітні кольори — символи рідкісних захворювань — малиновий / фіолетовий / зелений / голубий — поєднання цих кольорів в природі, майже, не трапляється, або дуже рідко. Саме тому це символ рідкісності», — зазначив Роман Панчишин, Президент БФ «Ангели світла і добра».

Варто зазначити, що орфанні захворювання — рідкісні вроджені або набуті захворювання, які характеризуються тяжким, хронічним, прогресуючим перебігом, супроводжуються формуванням дегенеративних змін в організмі, зниженням якості та скороченням тривалості життя хворих і навіть становлять загрозу для життя.

Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі