У Львові планують знести Монумент слави

09 грудня 2020 Життя, Львів, Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Торік демонтували 30-метрову стелу Монументу слави.

У Львові міркують, що робити із Монумент бойової слави радянських Збройних сил, що на вулиці Стрийській. Долю пам’ятника обговорюють у контексті розвитку території, на якій він знаходиться, про це у коментарі Тvoemisto.tv розповів головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

«Наразі ми розглядаємо пам’ятник у контексті розвитку Парку культури, тераси де він знаходиться. Розглядаємо можливість формування громадського простору, нових, зручних пішохідних і велосипедних зв’язків, інклюзивного простору. Не готовий зараз відповісти що саме з ним буде. Він аварійний. Як правильно з ним повестися, будемо радитися з юристами», – пояснює він.

Антон Коломєйцев каже, що зараз лише напрацьовують концепції, як зробити простір зручним, втім конкретні ідеї будуть обговорювати на громадських слуханнях.

«Також йдеться про облаштування там меморіалу пам’яті українських воїнів АТО. Питання, яке місце обрати, як технічно підійти до цього», – додав він.

Сьогодні про те, що Монумент бойової слави радянських Збройних сил, планують знести повідомив громадський активіст Aнтoн Oрeстoвич, на своїй сторінці у Фейсбук.

«Мали конструктивну зустріч з заступником міського голови Андрієм Москаленком та головним архітектором міста Антоном Коломєйцевим. Монумент слави совєцкой армії буде демонтовуватись, а на його місці буде меморіал пошани українських воїнів. Алгоритм, за яким це буде здійснюватись і ймовірні терміни буде узгоджено на наступному тижні», – написав він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі