У Львові подешевшали полуниці, черешні та кавуни: огляд цін

24 червня 2021 Львів
Share Button
Вартість ягід та фруктів на львівських прилавках значно змінилася. На ціну першої ягоди літа вплинула погода.

Цьогоріч у кінці травня та впродовж першого тижня червня за кілограм полуниці просили не менше 120-130 гривень. Але впродовж другої декади червня спостерігається обвал цін на полуницю. Сьогодні, 24 червня, у Львові за один кілограм ягоди вже просять в межах 35 –  70 гривень.

Про це повідомляє “Діло”.

Незважаючи на це, експерти попереджають, що остаточна ціна кілограма полуниці не буде нижчою 30 гривень, в іншому випадку фермери будуть приречені на збитки.

У маленьких магазинах та на ринках ціни на ягоди можуть бути трохи нижчі, ніж у великих мережах супермаркетів

Весна 2021-го була сприятливою для зав’язі ягоди, тому очікується багатий урожай полуниці. І навіть затяжні зливи, які були на півдні України, не вплинули на ситуацію: ягода насичена вологою, вона швидко псується після збору, але її дуже багато. Єдине, що через дощі вона не годиться на переробку, так як має низький вміст сухих речовин і цукрів.

Черешні анітрохи не дешевші за полуницю.

Також у Львові вже можна придбати кавуни від 18 до 28 гривень за кілограм.


Нагадаємо, раніше “Діло” повідомляло, що ягідний сезон стартував не лише на львівських ринках, а й на тротуарах по всьому місту. Чому в 21-ому столітті досі купуємо продукти з землі? І наскільки це безпечно?.. Журналіст перевтілився в продавця і сам спробував поторгувати.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі