У Львові поліцейські оштрафували 8 порушників карантину в маршрутках

25 березня 2021 Львів
Share Button
Фото ілюстративне від Твоє місто
У середу, 24 березня, у Львові посилили карантинні обмеження, а з 25 березня на Львівщині почали діяти обмеження червоної зони. Це спричинило введення суворіших правил, зокрема і в громадському транспорті.

Відтак у четвер, 25 березня, патрульні влаштували рейд маршрутками в десятку місць, де є великі скупчення люди. Зокрема біля автовокзалу «Північний», на зупинці «Санта-Барбара» та поблизу Головного автовокзалу на вул. Стрийській.

Про це повідомили у Zaxid.net.

Поліцейські запитували водіїв автобусів, чи стежать вони за тим, щоб пасажири сиділи в масках і чи не везуть тих, хто стоїть. Шофер Павло каже: правил дотримуються.

«Молодці! Їм про засоби захисту навіть не треба нагадувати», – каже водій. Натомість інший водій, Михайло, змушений не впускати всередину деяких пасажирів. Розповідає: «Вони обурюються, бо ми єдині, хто їде через Новий Львів. Ще й час пік. Але не хочу зайвої відповідальності брати, тому якщо в салоні місця зайняті, лишаю охочих поїхати на зупинці».

Проте в час рейду дехто карантинних правил не зрозумів. І як носити маску — теж. Через таке порушення патрульні склали постанову на одного з водіїв.

«Чому мене притягнуть до адміністративної відповідальності? Тільки тому, що сповзла маска?», – обурюється водій.

У деяких автобусах пасажири, все ж, стояли. Виходить, до суворіших правил в громадському транспорті кожен ставиться по-різному.

«Не чекатиму іншої маршрутки, щоб були сидячі місця», – каже пан Ігор. А от пані Оксана протилежної думки: «Зайнятими мають бути тільки сидячі місця, щоб ми не інфікувались».

За результатами рейду маршрутками лише за півдня патрульні склали 8 постанов: на водія, пасажира та інших людей, що були без засобів захисту. Тепер вони мають заплатити штраф від 170 до 255 гривень.

«Протоколи, зокрема щодо водіїв, які перевозили сидячих пасажирів, скеровуються до суду, там накладають стягнення від 17 до 34 тис. грн. Ще скажу: серед водіїв спрацьовує «сарафанне радіо» — вони один одному передають, що є перевірки й стараються дотримуватись карантинних обмежень», – зазначає інспектор відділу безпеки дорожнього руху поліції Богдан Савюк.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі