У Львові пропонують зменшити Єдиний Податок з 20 до 10% на час карантину

22 жовтня 2020 Економіка, Львів
Share Button
Фото: ілюстративне
Кандидат в мери Львова від партії «За майбутнє» Ігор Телішевський виступив за зменшення ставки Єдиного податку для львівських ФОПів І та ІІ групи на час карантину.

Про це він повідомив у публікації на своїй сторінці у Facebook.

Згідно Податкового кодексу ставка Єдиного податку для ФОПів І та ІІ групи, які застосовують спрощену систему оподаткування, затверджується рішенням місцевих рад. Сьогодні відсоткова ставка податку становить 7-20% (залежно від виду господарської діяльності) від розміру мінімальної зарплати, тобто приблизно 800 грн.

«Хтось скаже, що податкова політика — не пріоритет в роботі місцевого депутата. Можливо. Справа в тому, що я просто не можу спокійно дивитися, як влада своєю бездіяльністю знищує найважливіший сектор економіки», — говорить Ігор Телішевський.

Ігор Телішевський та команда «За майбутнє» пропонують знизити ставку ЄП до максимального значення в 10% на час карантину. Це допоможе зменшити податковий тиск на малих підприємців міста, які найбільше постраждали від пандемії коронавірусу.

За словами його словами ініціатива покликана скоротити кількість закритих ФОПів і стимулює їх діяльність.

«Скептики розкритикують нашу ініціативу, мовляв це скоротить надходження в бюджет міста. Поясню чому вони не праві. Податки — це завжди гра в довгу, потрібно думати на кілька років вперед. Якщо не подбати про ФОПів сьогодні, до середини 2021 значна частина з них перестане існувати. І міський бюджет втратить ще більше грошей», — також додав депутат.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі