У Львові проводять аукціон для збору коштів на кровоспинні для військових

16 червня 2022, 18:07
Share Button
Лот 1. Ексклюзивна прикраса, брошка ручної роботи – Блакитне серце. Лот надано Лесею Король. Це частина колекції її авторських прикрас. Купувались у Литві, Казахстані, Польщі, Іспанії, Чехії. Стартова ціна – 450 грн.
Аукціон триватиме до 1 липня, а колекцію планують поповнювати іншими речами.

Такий аукціон для допомоги українським захисникам і захисницям організували в ГО “Волонтерський курінь”.

“Зібрали для вас речі для краси. Таким чином, ми хочемо подарувати вам трішечки краси та зібрати кошти на придбання кровоспинних для наших воїнів-захисників. Ми дякуємо митцям, художникам та всім добрим людям, які своїми руками творять красу та готові ділитися цим заради корисних справ”, — написали там.

Зазначається, що на кожен лот виставлена початкова ціна. Крок вперед 200 грн. Перемагає той, чия ставка найвища.

За представлені лоти в ГО дякують Наталі Черних, Роксолані Йолич, Ганні Солар, Олені Звягінцевій, Лесі Король, YunaY, Юлії-Анні Кміть-Балицькій.

Лот 2. Ексклюзивна прикраса ручної роботи – підвіска від автора із Нідерландів Івон Фліпс. Оригінальна підвіска надасть ексклюзивності вашому образу. Лот надано Лесею Король.
Стартова ціна – 550 грн.

Лот 3. Ексклюзивна торбинка-шопер із розписом від української художниці Олени Звягінцевої – «Український воїн». Вмістка і зручна торбинка, є внутрішня кишенька для мобільного.

Лот 4. Картина «Збережи Україну» від української художниці Роксолани Йолич. Розмір 60*45.
Роксолана Йолич – молода львівська художниця, яка мала дві персональні виставки у Франції (2014-2015 роки). Часто бере участь у благодійних проєктах, кошти від продажу картин на яких спрямовують на допомогу лікарням, реставрацію історичних надбань та фінансову підтримку тих, хто цього потребує.
Стартова ціна – 1500 грн.

Лот 5. Ексклюзивна прикраса, брошка ручної роботи – “Романтична Дівчина”. Лот надано Лесею Король. Це частина колекції її авторських прикрас. Купувались у Литві, Казахстані, Польщі, Іспанії, Чехії.
Стартова ціна – 550 грн.

Лот 6. Ексклюзивна прикраса, брошка ручної роботи – “Метелик”. Лот надано Лесею Король. Це частина колекції її авторських прикрас. Купувались у Литві, Казахстані, Польщі, Іспанії, Чехії.
Стартова ціна – 500 грн.

Лот 7. Ексклюзивна прикраса, брошка ручної роботи. Лот надано Лесею Король. Це частина колекції її авторських прикрас. Купувались у Литві, Казахстані, Польщі, Іспанії, Чехії.
Стартова ціна – 450 грн.

Лот 8. Косметика ручної роботи YunaY. Набір складається з крему, двох бальзамів для губ та ароматичної солі до ванни із пудрою цедри апельсину.
Крем (35 г) універсального застосування. Для зволоження, регенерації, загоєння тріщинок, також допомагає при опіках. Бальзам для губ зволожує та допомагає при обвітренні губ. Ароматична сіль для ванни (комплекс морських мінералів, пудра цедри апельсину і ефірна олія апельсину). Лот надано Юлією-Анною Кміть-Балицькою.
Стартова ціна 300 грн.

Лот 9. Ексклюзивна прикраса, брошка ручної роботи. Автор – Оксана Цюпа (Україна). Лот надано Лесею Король. Це частина колекції її авторських прикрас. Купувались в Україні, Литві, Казахстані, Польщі, Іспанії, Чехії.
Стартова ціна – 550 грн.

Лот 10. Ексклюзивна прикраса, брошка ручної роботи – Чорний Жук. Лот надано Лесею Король. Це частина колекції її авторських прикрас. Купувались у Литві, Казахстані, Польщі, Іспанії, Чехії.
Стартова ціна – 450 грн.

Лот 11. Ексклюзивна прикраса, брошка ручної роботи – “Пташка”. Автор – Оксана Цюпа (Україна). Лот  надано Лесею Король. Це частина колекції її авторських прикрас. Купувались в Україні, Литві, Казахстані, Польщі, Іспанії, Чехії.

Лот 12. Ексклюзивна прикраса, брошка ручної роботи. Лот надано Лесею Король. Це частина колекції її авторських прикрас. Купувались у Литві, Казахстані, Польщі, Іспанії, Чехії.
Стартова ціна – 450 грн.

Лот 13. Ексклюзивна прикраса, брошка ручної роботи. Автор – Тамара Півнюк (Україна). Лот надано Лесею Король. Це частина колекції її авторських прикрас. Купувались в Україні, Литві, Казахстані, Польщі, Іспанії, Чехії.
Стартова ціна – 600 грн.

Лот 14. Ексклюзивна прикраса, брошка ручної роботи – “Романтична Бабка”. Лот надано Лесею Король. Це частина колекції її авторських прикрас. Купувались у Литві, Казахстані, Польщі, Іспанії, Чехії.
Стартова ціна – 600 грн.

Лот 15. Ексклюзивна авторська листівка, оформлена як картина від відомої мисткині Ганни Соляр. Виконана в техніці писанки. Писанка – символ достатку і життя. Наші предки писали її протягом року на різні свята.
Ганна Солар – відома українська мисткиня. Неодноразово виставляла свої роботи на благодійних аукціонах. Її девіз: “Творчість – це зброя в праведнім герці”.
Стартова ціна 200 грн.

Лот 16. Ексклюзивна авторська листівка, оформлена як картина від відомої мисткині Ганни Соляр. Виконана в техніці писанки. Стартова ціна 200 грн.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі