У Львові ремонт вулиці Бандери затягується: відомо причини

22 червня 2021 Життя, Львів
Share Button
Фото: Діло
Реконструкція вул. С. Бандери триває. Зараз підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» проводить роботи на трьох відрізках.

Так на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича завершують влаштування дорожнього покриття та тротуарів, від вул. Антоновича до вул. Героїв УПА – облаштовують каналізаційний колектор, а на ділянці від вул. Городоцької до вул. Героїв УПА завершили демонтаж трамвайної колії, облаштування водопроводу і всіх комунікацій, та розпочали монтаж плит під трамвайну колію, повідомляє Діло.

За попередніми розрахунками, ремонт ділянки Чупринки-Антоновича мали завершити вже цього літа, але через зміни у проєкті робота затягнулась. У мерії обіцяють, що до кінця року вулиця Бандери стане повністю проїзною. Нові терміни завершення робіт на кожній ділянці мають оприлюднити за кілька днів.

«Проблема у тому, що серед проєктів  тендер виграла компанія, яка дала найменшу ціну. Проєктантом є пан Чернишов, дуже досвідчений, йому 83 роки, але трохи він живе минулим. І після цього ми прийняли рішення, що тепер проєктну частину у Львові ми будемо робити не через тендер і найменшу ціну, а через архітектурний конкурс, щоб найсучасніші рішення були вроваджені у нашому місті», – пояснив мер Андрій Садовий.

«Роботи з реконструкція вул. С. Бандери, на відрізку від вул. Чупринки до вул.  Антоновича практично завершенні. Залишаються роботи на незначні облаштування дорожнього покриття і замостити тротуари. Натомість на ділянці від Антоновича до вул. Героїв УПА тривають роботи вул. каналізаційного колектора. Щодо ділянки від вул. Городоцької до вул. Героїв УПА, то там завершили демонтаж трамвайної колії та дорожнього покриття, замінили водопровід і yci комунікації та монтують плити під трамвайну колію», «Львівавтодор», – кажуть у ЛКП.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», станом на 22 червня на вул. С. Бандери виконано 80% робіт по оноленню каналізації та трубопроводу, замощення дорожньої частини близько 50%, а тротуари та хідники робити ще не починали, оскільки чекають на остаточні оновлення до проєкту.

Нагадаємо, проектно-кошторисна документація на реконструкцію вул. С. Бандери була розроблена у 2020 році проєктною «ТрамДорПроект» на замовлення ЛКП «Лывівавтодор».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі