У Львові семеро людей потрапили до лікарні з обмороженням рук та ніг

12 січня 2021 Життя, Львів
Share Button
Ілюстративне фото
На Львівщині ще не було тріскучих морозів, а вже чимало людей обморозили руки та ноги. Семеро з них госпіталізували до опікового відділення 8-ї міської клінічної лікарні. Обмороження було настільки сильне, що шістьом пацієнтам довелося ампутувати пальці рук, ніг. Ще одного пацієнта прооперують завтра, 13 січня. Йому доведеться ампутувати ногу

Про це повідомляє ZAXID.NET.

За словами завідувача опікового центру Василя Савчина, серед пацієнтів з обмороженням є не лише безпритульні, які, як правило, обморожуються найчастіше. Деякі пацієнти опікового центру вживали спиртне і не відчували холоду, інші підібрали невідповідний до погоди одяг, взуття.

Постраждали через переохолодження чоловіки і жінки різного віку, наймолодшому пацієнтові 34 роки.

«У шістьох пацієнтів обмороження було настільки сильне, що довелося ампутувати пальці рук, ніг. Ще одного пацієнта готуємо до операції на завтра. Йому доведеться ампутувати ногу», – повідомив Василь Савчин.

За словами лікаря, постраждати від переохолодження можна навіть за плюсової температури. Температура повітря нижча ніж +7°С уже вважається такою, що може спричинити проблеми зі здоров’ям. Найшвидше замерзають пальці рук та ніг, вуха і ніс, бо вони найменш захищені, мають тонкий жировий прошарок.

За прогнозами синоптиків, 15-16 січня в Україні почнеться значне похолодання. Стовпчик термометра у західних областях опуститься до 25 градусів морозу. Тому лікарі просять адекватно відреагувати на зміну погоди: відповідно одягатися, не зігріватися спиртними напоями, не перебувати тривалий час на вулиці, особливо у вечірній і нічний час.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі