У Львові стартував демонтаж центральних фігур Монумента слави. Фото

Олена Бажанська | 22 липня 2021, 16:41 Львів
Share Button
Сьогодні, 22 липня, розпочали демонтаж двох центральних фігур радянського воїна та “Батьківщини-матері” колишнього Монумента слави на вулиці Стрийській у Львові. Через тиждень площа між Парком культури та Стрийським парком стане вільною.

Про це повідомив “Ділу” голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Фігури перевезуть на територію до музею тоталітарних режимів “Територія Терору”. У вересні буде оголошено архітектурний конкурс на найкращий проєкт облаштування цього громадського простору.

“Перед архітекторами буде поставлено завдання з’єднати велосипедні шляхи зі Сихова із вулицею Вітовського, спорудження підземної парковки та безбар’єрного простору для маломобільних людей. Також вони мають передбачити можливість у майбутньому облаштувати тут станцію канатної дороги, яка сполучить площу з Цитаделлю”, – повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Також Коломєйцев показав основу того, як виглядатиме оновлена територія та як демонтовані фігури впишуться у простір музею.

основні вимоги до нового громадського простору

так виглядатимуть фігури на новому місці

Нагадаємо, на початку липня у Львові повністю завершили демонтаж останніх елементів горельєфів до музею тоталітарних режимів «Територія Терору» зі стели Монумента бойової слави Радянських збройних сил.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі