У Львові створили першу виїзну технічну лабораторію для судових експертиз

14 грудня 2020 Львів
Share Button
Фото: ІП Діло
Вперше у Львівському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України на базі мікроавтобуса Renault TRAFIC створена виїзна технічна лабораторія.

Ця лабораторія обладнана устаткуванням, необхідним для проведення огляду і дослідження речових доказів та об`єктів в рамках проведення автотехнічних, транспортно-трасологічних, залізнично-транспортних та експертних досліджень на місці їх розташування.

Наявність такої виїзної лабораторії дозволить більш оперативно, а інколи і невідкладно здійснювати виїзди за розташуванням об`єктів огляду події злочинів, огляду місця ДТП, транспортних засобів і дослідження їх технічного стану.

Маємо на меті максимально осучаснювати технічні можливості проведення експертиз нашими екпертами, високий професійний рівень яких відомий на теренах усієї України.

Оскільки Львівський науково-дослідний інститут поширює свою діяльність на території Львівської, Рівненської, Волинської та Закарпатської областей, користь даної лабораторії повинна бути відчутна в усьому Західному регіону.

Фото: ІП Діло

Фото: ІП Діло

Фото: ІП Діло

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі