У Львові суд розгляне знесення самобуду на вул. Під Голоском

07 червня 2021 Львів
Share Button
Фото: Львівський портал
Восьмим апеляційним адміністративним судом задоволено скаргу Львівської обласної прокуратури та скасовано ухвалу суду першої інстанції щодо відмови цим судом розглядати позов прокуратури до однієї з будівельних компаній Львова про знесення самочинно збудованого об'єкта на земельній ділянці комунальної власності.

Про це повідомляють у прокуратурі області.

Так, прокурори звернулися до суду з проханням знести самочинно збудований об’єкт на земельній ділянці комунальної власності площею 0,45 га на вул. Під Голоском у Львові з компенсацією витрат, пов’язаних зі знесенням цього об’єкта за рахунок забудовника. Проте суд першої інстанції позовну заяву повернув, оскільки, на його думку, були відсутні підстави для такого звернення, що і стало причиною подачі скарги у апеляцію.

Відтак, апеляційний суд погодився, що у спірному випадку наявний як державний, так і суспільний інтерес і звернення прокурора до суду спрямоване на задоволення суспільної потреби у відновленні законності щодо забезпечення дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі