У Львові суд звільнив від покарання пастора-педофіла

15 жовтня 2020 Життя
Share Button
Фото: з відкритих джерел
47-річний Петро Височанський, який є пастором церкви євангелистів у Сколе на Львівщині, отримав вирок за розбещення неповнолітнього хлопця у Львові. Слідство довело, що чоловік розбестив 14-річного юнака, однак суд звільнив його від покарання.

Про це пише ZAXID.NET.

Як зазначається, інцидент стався 20 серпня цього року на парковці біля «Епіцентру» на вул. Хмельницького у Львові. Тоді пастор заманив юнака у машину, попросивши допомоги у налаштуванні мобільного зв’язку в телефоні. Коли юнак сів в автомобіль, Височанський почав його мацати, розповідав йому історії сексуального характеру. Потім Височанський запропонував хлопцю 500 грн, якщо той вдовольнить його сексуальні потреби.

Хлопець записав розмову з Петром Височанським на диктофон, одразу викликав поліцію. Правоохоронці затримали 47-річного чоловіка за кілька хвилин після виклику. У відділку поліції чоловік зізнався, що чіплявся до підлітка. Мати хлопця потім розповідала журналістам, що сподівається на справедливе покарання для педофіла, йдеться у повідомленні.

Відповідно до судового вироку, Петро Височанський уклав угоду про примирення з 14-річним підлітком. Той, своєю чергою, заявив, що Височанський компенсував йому моральну і матеріальну шкоду. Юнак був не проти, щоб Височанського звільнили від покарання.

Відтак суддя Роман Грицко затвердив укладену між Височанським та його жертвою угоду про примирення. Суд призначив чоловікові два роки обмеження волі і одразу звільнив його від покарання, встановивши рік іспитового терміну.

Також повідомляється, що Петро Височанський є пастором Української церкви християн віри євангельської-п’ятидесятників у місті Сколе. Ця церква досі ніяк не відреагувала на випадок педофілії у своїх лавах.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі