У Львові судитимуть наркодилерів, які виготовляли “метадон” у стінах львівського вишу

13 січня 2021 Кримінал, Львів
Share Button
Львівською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо чотирьох учасників організованої злочинної групи з міжрегіональними зв`язками, які налагодили мережу з виготовлення, фасування, переміщення та збуту особливо небезпечного наркотичного засобу – «метадон» по всій території

Як повідомлялося, наприкінці серпня поліція викрила групу осіб, які організували нарколабораторію у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького. Виробництвом метадону займався завідувач лабораторії Олександр Зайцев. За один раз виготовлялась партія від 1 кг особливо небезпечного наркотику «метадон». Це при тому, що доза 1 грама на «чорному ринку» сягає від 600 грн. Товар збували через відомий кальян-бар «Хаббл Баббл».

У справі також проходять власник кальян-бару(організатор) та працівники цього бару (фасувальник та розповсюджувач). Про це повідомляють у прокуратурі області.

Загалом задокументовано причетність обвинувачених до 25-ти епізодів протиправної діяльності, зокрема: незаконне виробництво наркотичних засобів і психотропних речовин, утримання місць для незаконного виробництва наркотичних засобів і психотропних речовин та виготовлення і збут «метадону» загальною вагою понад 4,5 кг, вартість якого на “чорному ринку” становить близько 2,7 млн грн.

Максимальне покарання, яке загрожує учасникам злочинної групи – позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі