У Львові судитимуть зловмисника, підозрюваного у заволодінні коштами банків

14 квітня 2021 Львів
Share Button
Ілюстративе фото
33-річний львів’янин разом із спільниками у шахрайський спосіб та підробляючи документи отримали кредити у десятьох банківських установах.

Про це повідомляє поліція Львівщини.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що зловмисники отримали у десятьох відділеннях філій різних банків у Львові грошові та споживчі кредити на загальну суму 625 тисяч гривень, надаючи при цьому підроблені документи, зокрема, фіктивні довідки про доходи.

При цьому кредити банкам не повертались. Кільком учасникам групи, до складу якої входило більше десяти осіб, правоохоронці вже повідомили про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень та скерували до суду обвинальні акти.

Щодо 33-річного львів’янина, учасника злочинної групи, досудове розслідування у кримінальних провадженнях завершене, 12 квітня обвинувальний акт скеровано на розгляд суду. Він підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, ч.2 ст.15 ч.4 ст.190 (Замах на шахрайство) Кримінального кодексу України, ч.3 ст.15 ч.4 ст.190 (Замах на шахрайство) Кримінального кодексу України, ч.3 ст.28 ч.4 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів у складі організованої групи) Кримінального кодексу України та ч.3 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченому – позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі