У Львові ветерани АТО заявили про напад поліцейських на них

17 листопада 2020 Кримінал, Львів
Share Button
фото Андрія Мочурада
Про це повідомив потерпілий львів'янин Андрій Мочурад у Фейсбуці.

“Учора у понеділок у Львові, на проспекті Свободи близько опівночі, на мене та мого побратима, також громадського діяча та ветерана російсько-української війни, Віктора Бараника, зі спини напали троє молодиків спортивної тілобудови. Мені та Віктору завдали тілесних ушкоджень середньої важкості – зокрема, зламаний ніс, зламані зуби, численні забої, тощо.

Напад був без жодного приводу у самому центрі Львова!

Після чого, нападаючі пробували втекти. При їх затриманні, виявилось що нападаючі, є діючими працівниками поліції, проте були у цивільному і звісно не показували посвідчень перед нападом.
Це не Львівська поліція”, – повідомив Андрій Мочурад.

Чоловік зазначає, що імена “героїв” Цімерман Павло Романович, Вовчик Богдан Тарасович, Остапович Андрій Васильович. Були у Львові на навчанні поліцаїв.

“Молодики, навіть у відділку вихвалялись що вони не тверезі, та що їх “відмажуть”, бо вони самі поліція. Чомусь попри нашу не одноразову вимогу, у нападаючих не взяли кров на аналіз вмісту алкоголю чи наркотиків.

У той же час на площі Ринок було з десяток екіпажів патрульної поліції, котрі будучи при виконанні, “воювали” з рестораторами та туристами, замість патрулювати”, – написав волонтер.

Як пише ZAXID.NET  цією справою уже займається Державне бюро розслідувань. Андрій Мочурад також підтвердив, що його з другом уже викликали працівники бюро розслідувань, щоб дати свідчення.

фото Андрія Мочурада

фото Андрія Мочурада

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі