У Львові відкриють консульство Індонезії

22 липня 2021 Львів
Share Button
Фото: ЛМР
Почесне консульство Індонезії у Львові працюватиме на вул. Коперника, 1. Урочисте відкриття нової дипломатичної установи відбудеться сьогодні, 22 липня.

Про це під час брифінгу повідомили перший заступник мера Львова Андрій Москаленко та посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді. Також із цієї нагоди вони спільно підняли прапор Індонезії на флагштоку біля львівської Ратуші.

«Щиро радий, що маємо сьогодні нагоду відкривати Почесне консульство Республіки Індонезія саме у Львові, адже це одне з найбільших міст України, її центр на західному кордоні, місто, яке розвивається надзвичайно швидко та має величезний потенціал, якщо говорити про співпрацю в сферах бізнесу, торгівлі, культури чи туризму. Я думаю, що індонезійський уряд в особі почесного консула зробить усе можливе, аби ми могли й надалі розширювати нашу співпрацю. Особливе дякую – за підняття нашого прапора, з нагоди відкриття консульства», – підкреслив посол Індонезії.

Очолить установу почесний консул Індонезії у Львові Андрій Іонов.

«Індонезія – це один із найбільш пріоритетних напрямів для співпраці у світі. Так, ми вже маємо попередні домовленості для початку поставок львівських автобусів та низки техніки, зокрема прибиральної та сміттєзбиральної, до Індонезії. Проведені перемовини щодо розвитку логістичної співпраці. У перспективі – культурні обміни та обміни студентами, і на перспективу – розвиток експорту продукції», – зазначив він.

Як додала начальниця міського управління зовнішніх зв’язків та промоції Тетяна Хабібрахманова, сьогоднішнє підняття прапора Індонезії біля Ратуші дасть старт новій традиції в місті. «Відсьогодні започатковуємо традицію: на честь візиту почесних гостей будемо піднімати у Львові прапор тієї країни, яку вони представляють», – відзначила вона.

До слова, консульство Індонезії — це вже 21-ше консульство іноземної держави на території Львова.

До слова, подейкують, що у львівського бізнесмена Григорія Козловського, крім українського є і індонезійський паспорт.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі