У Львові відновили роботу Будинку вчених

14 грудня 2021, 09:28 Життя, Львів
Share Button
Будинок вчених
У львівському Будинку вчених 27 листопада відбулося скандальне святкування дня народження Instagram-блогера Олександра Заліска. Після цього роботу установи обмежили. Через понад 2 тижні її врешті дозволили відновити.а умови дотримання карантинних вимог.

13 грудня таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської міської ради.

У Львові 29 листопада, після скандального святкування дня народження блогера Олександра Заліска у День пам’яті жертв Голодоморів, відбулося засідання комісії ТЕБ та НС. На той час місто перебувало у червоній зоні, тож масові заходи були забороненими.

Учасники вечірки буцімто мали сертифікати про вакцинацію та ПЛР-тести, однак навіть вони не дозволяли проводити таке масштабне святкування. У підсумку роботу Будинку вчених тимчасово зупинили через порушення карантину.

Приблизно через 2 тижні, 13 грудня, у місті провели чергове засідання комісії ТЕБ та НС. На ньому вирішили дозволили установі відновити господарську діяльність за умови дотримання встановлених протиепідемічних заходів.

Рішення набуло чинності з моменту його проголошення.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі