У Львові відновили рух трамваїв та тролейбусів на вулиці Степана Бандери

19 грудня 2021, 17:11 Життя, Львів
Share Button
Йдеться про трамваї №1, 4, 9 та тролейбуси №22, 29, 30.

Сьогодні, 19 грудня, на вулиці Степана Бандери відновили регулярний рух електротранспорту.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Нагадаємо, електротранспорт курсує за такими маршрутами:

Трамвайний маршрут № 1 — “Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Дорошенка – вул. Підвальна – Погулянка”. На маршруті планується до випуску 7 трамвайних вагонів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 11-12 хвилин.

Трамвайний маршрут № 4 — “Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Київська – вул. Вітовського – вул. Стуса – вул. Вернадського”. На маршруті планується до випуску 11 трамвайних вагонів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 9 хвилин.

Трамвайний маршрут № 9 — “Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Київська – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. Підвальна – вул. Торф’яна”. На маршруті планується до випуску 8 трамвайних вагонів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 11 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 22 — “Університет – вул. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – Автовокзал”. На маршруті планується до випуску 12 тролейбусів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 8-10 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 29 — “Університет – вул. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Любінська – Аеропорт”. На маршруті планується до випуску 9 тролейбусів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 7-8 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 30 — “Університет – вул. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Виговського – вул. Ряшівська”. На маршруті планується до випуску 5 тролейбусів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 15 хвилин.

Нагадаємо, 18 грудня вул. Бандери повністю відкрили для руху транспорту, зокрема – частини громадського. Йдеться про міські автобуси № 7, 15, 33, 38, 41 та 43. Натомість трамваї та тролейбуси працювали в тестовому режимі. Сьогодні ж повноцінно відновили рух і електротранспорту.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі