У Львові власник аквапарку хоче збудувати готель і ТЦ на місці будинку 19 століття. Фото

Share Button
Сьогодні, 23 липня, виконавчий комітет Львівської міськради вилучив із порядку денного питання про затвердження містобудівних умов та обмежень для реконструкції будівлі на вул. Зеленій, 67. Тут за рахунок надбудови хочуть спорудити готель із торговим центром та офісними приміщеннями. Розгляд питання тимчасово відклали.

Про це повідомляє “Діло”.

Забудовником є Дігтяр Сергій Олександрович, який, за даними YouControl, має стосунок до дев’яти компаній, що займаються фітнес-центрами, торгівлею паливом, алкоголем, харчовими продуктами, орендою нерухомості та надають послуги туроператора. Зокрема, ПП “Оператор”, ТОВ “Комплекс водних видів спорту” (Аквапарк “Пляж”), ТОВ “Світ водних розваг”, ТОВ “Дельта-2”, ОСББ “Погулянка-Еліт”, ТОВ “Кленнод”, ПП “Профіт”, ТОВ “Росомаха Плюс” та ПП “Алібі Тур”.

Будівництво готелю планувалось на вулиці Зеленій, 67 ще із 2016 року. Ділянка розташована у зоні Г-2. Зараз на цьому місці стоїть будинок кінця 19 століття, який первинно будувався як “Завод паровозних арматур Андрусевича та спілки”. Площа земельної ділянки під забудовою – 651 м², при цьому загальна площа забудови складає 510 м².

Зі східної сторони новобуд примикає до існуючих житлових будинків, а на півночі та північному заході межує кам’яними одноповерховими нежитловими будівлями, землі яких належать місту. Також на заході від будинку розташовано територію військової частини, яка відділяється проїздом.

Згідно із висновком консультативної ради при управлінні охорони історичного середовища ЛМР, максимальна висота споруди відносно нуля має становити 20, 8 м. Натомість забудовник просить про 22,1 м висоти від найнижчої точки на ділянці, посилаючись на 80 см перепаду земельної ділянки вздовж вулиці Зеленої та необхідність розташування інженерних об’єктів на даху.

“Пропонуємо демонтаж основної частини історичного будинку зі збереженням його автентичної північної частини з вежею і їх інтеграцію в нову будівлю. Ця частина опиниться у внутрішньому подвір’ї, але додасть цікавості новому об’єкту”, – каже проєктант Олександр Біляєв.

Нова споруда матиме шість поверхів: п’ять традиційних поверхів та один мансардний. В підвалі планується облаштування підземного паркінгу, у якому поміститься до 10 автомобілів. Зовнішньої тимчасової стоянки для автомобілів, які приїжджатимуть в готель не передбачено.

На першому поверсі будуть торгові приміщення, а на решті поверхів будуть розташовані офіси та готельні номери. Максимальна місткість готелю – до 40 номерів.

Під час засідання архітектурно-містобудівної ради начальник відділу техногенної безпеки Управління держнагляду та контролю ГУ ДСНС Олег Горохівський, висловив своє невдоволення щодо малої відстані для проїзду до сусідньої будівлі, а також відсутності визначення ступеню вогнестійкості будівель до яких примикає новобуд. Експерт з пожежної безпеки вважає їх відносно легкозаймистими.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі